/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F16b044a1b818ef106eba3ccddce0321b.jpg)
У Фінляндії продається колишній військовий острів
Діяльність Сил оборони на Ранки завершилась у 2006 році, а у 2015 його відкрили для туристів.
Власник фінського острова Ранки, який раніше використовувався військовими і розташований поблизу РФ, вирішив продати його за 7,9 мільйона євро. Про це 10 травня повідомила телекомпанія .
За словами підприємця Ісмо Ряті, якому належить об’єкт, він уже отримав кілька запитів від покупців. Чоловік сподівається, що продасть острів наприкінці року.
Ряті вісім років тому викупив колишні гарнізони Ранки і Кірккома за 700 000 євро і вважає нинішню ціну виправданою.
“Ми вклали значні кошти… Зараз всі будинки на острові мають геотермальне опалення”, – наголосив він.
Зазначається, що Ранки був закритим з 1916 року і став доступним для туристів у 2015 році, коли держава продала острів Ряді. Діяльність Сил оборони Фінляндії на ньому завершилась у 2006 році.

