Зоозахисники UAnimals поділилися радістю – їм вдалося врятувати десятки диких тварин, яких приватні господарі покинули під час війни. Наразі хижаки відновлюються в українських та зарубіжних центрах для тварин та отримують належне лікування та догляд. Про це пишуть представники організації UAnimals.
- Після експлуатації та пережитих жахів війни тварини перебувають у Центрі порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals та на лікуванні та реабілітації, поки ми шукаємо для них новий будинок з відповідними умовами. Дикі тварини вже знайшли будинок у реабілітаційних центрах в Африці, Нідерландах, Бельгії, Іспанії, Сполучених Штатах Америки, Франції, – розповіли зоозахисники.
До Європи вже вирушили Цар, Джаміль та Кіара. Їх урятували з Ясногорівської ферми. Тоді вони були у жахливому стані: у всіх хижаків були переломи кісток, погані аналізи крові, порушені процеси травлення. Львів годували відходами та неякісним кормом. При цьому тварини знаходилися в контактному зоопарку, де сотні людей щодня чіпали їх та приносили тваринам страждання.
Фото: facebook.com/UAnimals.official
Фото: facebook.com/UAnimals.official
Фото: facebook.com/UAnimals.official
В Іспанії обживається також левиця Ліна, яку відправили за кордон із Центру порятунку диких тварин Наталії Попової та UAnimals. Там тварина проходила реабілітацію.
Фото: facebook.com/UAnimals.official
Левиця Флора зараз перебуває у реабілітаційному центрі в Іспанії. В український Центр порятунку диких тварин Флора потрапила зовсім малюком і в складному стані – вона страждала на рахіт через невідповідний зміст. У своєму новому будинку вона потоваришувала з левом на ім'я Гіз.
Фото: facebook.com/UAnimals.official
За кордоном проходить реабілітацію та леопард Кіара. Її зовсім маленької врятували із приватного зоопарку, де тварина не отримувала належного харчування та турботи.
Фото: facebook.com/UAnimals.official
Зоозахисники нарікають, що часто хижаки потрапляють до України незаконно, їх утримують у поганих умовах у розплідниках та звіринцях, продають у приватну власність. Під час повномасштабної війни тварин знаходять занедбаних на прифронтових та деокупованих територіях у жахливому стані – слабкими, хворими, пораненими та голодними. Саме для таких хижаків зоозахисники будують Центр порятунку та просять усіх небайдужих долучитися до "Дикого збору": https://wild.uanimals.org/.