Українка Калініна знялася з фіналу WTA у Римі через травму ноги
Українська тенісистка Ангеліна Калініна достроково завершила участь у турнірі WTA 1000 у Римі. Спортсменка знялася з фінального поєдинку через травму ноги. Про це повідомляє "24 канал".
Фінальний поєдинок Ангелини Калініної із суперницею з Казахстану Оленою Рибакіною тривав трохи понад годину. Спочатку українка виграла два поспіль гейми, встановивши рахунок 0:2 на свою користь, але в процесі гри Рибакіна не лише зуміла нівелювати перевагу Калініної, а й у сьомому геймі вперше вийшла вперед із рахунком 4:3.
У напруженому восьмому геймі на своїй подачі Калініна зуміла зрівняти рахунок та додати до свого активу 4:4. Потім Рибакіна з двома брейками знову вийшла вперед із рахунком 5:4. У десятому геймі українська тенісистка віддала розіграші на своїй подачі, і в результаті перший сет виграла Рибакіна з рахунком 6:4.
У другому сеті тенісистки зіграли лише один стартовий гейм. Рибакіна взяла свою подачу і залишилася попереду. Проте зустріч не продовжилась. Калініна взяла медичний тайм-аут, але змогла продовжити боротьбу.
Ангеліна Калініна була змушена відмовитися від заповітного фіналу через травму лівої ноги, яка завадила їй грати ще в першому сеті. Таким чином Олена Рибакіна стала переможницею основного турніру серії WTA 1000 в італійському Римі.
![Українка Калініна знялася з фіналу WTA у Римі через травму ноги - Фото 1](https://thumbor.my.ua/qE3zcv37FKXuNw8udSnykCbXgx0=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F11%2F9f44df9b0f140d7afa182bedbbbcf3a5.jpg)
![loader](/files/images/preloader.gif)