![Китай готовий працювати зі світовою спільнотою над політичним врегулюванням «кризи в Україні»](https://thumbor.my.ua/Sg2Nj8iwbvWpV5SdayWRFW40YMc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1862651ced8cd98958644c899ef49f5e.jpg)
Китай готовий працювати зі світовою спільнотою над політичним врегулюванням «кризи в Україні»
Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, коментуючи пропозицію Данії провести в липні мирний саміт щодо України й запросити на нього Індію, Китай і Бразилію, передає власний кореспондент Укрінформу.
Зауваживши, що наразі інформації стосовно такої зустрічі немає, Мао підкреслила, що «в українському питанні Китай відданий сприянню мирним переговорам і політичному врегулюванню».
«Ми готові працювати з міжнародним співтовариством і продовжуємо відігравати конструктивну роль у сприянні політичному врегулюванню «кризи в Україні», - сказала речниця.
Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Данії Ларс Люкке Расмуссен заявив, що Данія хотіла би провести у липні мирний саміт щодо України із залученням таких країн, як Індія, Бразилія і Китай.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)