Збірна України тріумфально виступила в історичному Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання

У доробку нашої команди "золото", два "срібла" та "бронза".

Збірна України завоювала чотири медалі у першому в історії Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання. Змагання відбулися в іспанському Ов'єдо.

Єдине "золото" українки вибороли в акробатичній групі, де чемпіонками стали Марина і Влада Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова і Валерія Тищенко.

Наші "русалоньки" отримали оцінку 216,6701 бала, випередивши в боротьбі за першу сходинку п'єдесталу збірні Китаю (216,0900) та Канади (197,1600).

Дебютну медаль Суперфіналу – "срібло" – "синьо-жовті" завоювали у технічній програмі серед груп.

Ще дві нагороди Україні приніс дует Марини та Владислава Алексіївих – "бронза" в технічній програмі та "срібло" в довільній програмі.

У підсумку збірна України посіла четверте місце у медальному заліку Суперфіналу. Лідером за цим показником стала Іспанія, яка виборола вісім нагород: чотири "золота" та чотири "срібла".

Медальний залік Суперфіналу Кубка світу з артистичного плавання: топ-5

1. Іспанія – 8 медалей (4 золотих + 4 срібних)

2-3. Ізраїль – 2 медалі (2 золотих)

2-3. Японія – 2 медалі (2 золотих)

4. Україна  4 медалі (1 золота, 2 срібна і 1 бронзова)

5. Китай – 2 медалі (1 золота, 1 срібна)

Світоліна вибила другу поспіль росіянку та пройшла до чвертьфіналу Roland Garros

Бех-Романчук з найкращим результатом сезону стала призеркою етапу Діамантової ліги в Італії

Завоювали 216 медалей: українські школярі тріумфально виступили на Європейських іграх єдиноборств