ЗСУ про Крим: Стартує «бавовняно-плавлений» сезон
ЗСУ про Крим: Стартує «бавовняно-плавлений» сезон

ЗСУ про Крим: Стартує «бавовняно-плавлений» сезон

У тимчасово окупованому Криму розпочався не той сезон, на який очікували росіяни. Про це заявила речниця Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі «24 каналу».

«Звісно, за плановим календарем в них зараз мав би розпочатися «курортно-плавальний» сезон, а насправді в них починається «бавовняно-плавлений» сезон. Тому тихесенько квітне «бавовна», тихесенько плавляться їх мрії», – наголосила Гуменюк.

Раніше невідомі зламали низку телеканалів у тимчасово окупованому Криму. В ефіри просочився ролик Мінінстерства оборони України про те, що Київ не буде оголошувати про початок контрнаступу.

У той же час міноборони РФ сьогодні заявило про початок українського контрнаступу. Україна не коментує заяви. Жодних інших підтверджень активізації бойових дій немає.

Натомість СтатКом ЗСУ попереджає, що з метою деморалізації українців і введення в оману спільноти (в тому числі власного населення) російські пропагандисти будутьрозповсюджувати недостовірну інформацію про контрнаступ, його напрямки та втрати українського війська. Навіть якщо контрнаступу і немає. 

Джерело матеріала
loader
loader