![ЗМІ спростували пропагандистський фейк РФ про поранення Буданова](https://thumbor.my.ua/RZMai4GTvFWHRTydV0kElS6uplw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F3ba6a4b5a5ed5d5466ddbe1efdb3eb0d.jpg)
ЗМІ спростували пропагандистський фейк РФ про поранення Буданова
Німецький журнал Stern спростувало черговий російський пропагандистський фейк про поранення глави української розвідки Кирила Буданова. Спростування опубліковане на сайті видання.
«Російські пропагандисти з посиланням на Stern стверджують, що глава української спецслужби перебуває в комі в лікарні Берліна. Але повідомлення вигадане», – йдеться в повідомленні.
Як пише видання, 1,3 мільйона читачів Telegram-каналу Володимира Соловйова, найгучнішого путінського пропагандиста, певно, були щасливі прочитати такий допис: «Буданов у комі – за версією німецького журналу Stern».
Соловйов бреше, що репортери Stern анонімно поспілкувалися з лікарями клініки, куди нібито госпіталізували Буданова. Медики буцімто сказали, що голова української спецслужби отримав черепно-мозкову травму, а прогнози щодо стану його здоров’я тривожні.
«Жодного такого повідомлення Stern не публікував», – заперечує журнал.
Зазначимо, що нещодавно роспропаганда запустила новий фейк про те, що начебто 29 травня російська ракета влучила в будівлю Головного управління розвідки, що призвело до «серйозного поранення» його глави Кирила Буданова. Окупанти вигадали, ніби його «вивезли гелікоптером на військову базу в польському Жешуві, туди за ним спеціально прилітав евакуаційний американський борт, який доправив Буданова до Німеччини».
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)