Гурт Kozak System представив пісню “Українське сонце”
Гурт Kozak System представив пісню “Українське сонце”

Гурт Kozak System представив пісню “Українське сонце”

Гурт Kozak System представив нову пісню «Українське сонце». Пісня виконана в жанрі, що нагадує козацькі думи, вже зібрала близько 103 тисяч переглядів на You Tube.

«Коли зійде українське сонце, росія провалиться в темну безодню. Так приблизно колись сказав Джохар Дудаєв — воїн світла, борець за незалежність Чечні від російськоі імперіі. Цей час настав. І хоча росія ще в конвульсіях, українське сонце вже зійшло. Ми вистояли найважчі дні війни. Ми переламали хребта російській армії. Ми запалили вогонь перемоги над злом. Ми народжуємось, росія вмирає. Я знаю, що настане момент, коли з усіх гучномовців країни замість тривожних сирен зазвучить гімн України. І цей час наближається. Триматися і навалювати!”»,  — прокоментува лідер гурту KOZAK SYSTEM Іван Леньо.

За час повномасштабної війни KOZAK SYSTEM заграли більше 160 благодійних вуличних концертів як в Україні, так і в Європі. Гурт придбав більше 100 дронів Mavic-3 для військових потреб та понад 50 автівок, які особисто доставляють на передову. Вже понад рік гурт дарує 2-3 благодійних концерти щотижня всім охочим і до Перемоги зупинятися не збирається.

Джерело матеріала
loader
loader