РосЗМІ: Російські безпілотники "Орлан-10" вартістю до $120 000 впали у РФ – фото, мапа
РосЗМІ: Російські безпілотники "Орлан-10" вартістю до $120 000 впали у РФ – фото, мапа

РосЗМІ: Російські безпілотники "Орлан-10" вартістю до $120 000 впали у РФ – фото, мапа

У Воронезькій області РФ впали одразу два безпілотники "Орлан-10", які належать Міноборони РФ, заявляє російське ЗМІ ASTRA.

Інцидент стався 27 липня. Перший БПЛА впав вранці у селі Верхня-Хава, його знайшла місцева мешканка.

На борту дрона був бортовий номер, що свідчив про його приналежність до Міноборони Росії, стверджує росЗМІ.

Другий безпілотник знайшли в селі Євстратівка в іншому районі Воронезької області.

Обидва апарати були обладнані відеокамерами, пише росЗМІ.

Вартість одного "Орлан-10" може сягати від $87 000 – $120 000.

У мережі з'явились фото нібито з місця падіння першого дрона.

Фото: Telegram

Відстань від Євстратівки до контрольованої Україної території становить близько 140 км, до окупованої Луганщини – ~45 км.

Верхня-Хава знаходиться на відстані близько 230 км від територій, звільнених ЗСУ на Харківщині.

Наразі немає можливості перевірити цю інформацію.

  • Вранці 24 липня 2023 року влада окупантів і росЗМІ повідомила про атаку дронів на столицю Росії Москву. У мережі з'явилися відео та фото з наслідками атаки.
  • Джерела LIGA.net у спецслужбах повідомили, що наліт безпілотників на Москву – це операція Головного управління розвідки Міноборони.
  • 28 липня міський голова Москви заявив про нібито атаку безпілотника на столицю країни-терориста.

Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader
loader