Перші хвилини після ракетного удару Росії по Сумах – відео від патрульної поліції
Перші хвилини після ракетного удару Росії по Сумах – відео від патрульної поліції

Перші хвилини після ракетного удару Росії по Сумах – відео від патрульної поліції

Патрульна поліція опублікувала відео з боді-камер поліцейських , які прибули на місце ракетного удару російських окупантів по Сумах увечері 29 липня.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

"Близько 20-ї години, ворог наніс ракетний удар по одному з закладів освіти у Сумах... За лічені хвилини на місце події прибули патрульні поліцейські. Згодом до них приєдналися й додаткові екіпажі охоронців порядку. Одна група патрульних одразу побігла надавати домедичну допомогу постраждалим від вибуху. Також вони оглянули всі пошкоджені приміщення та евакуювали з них громадян... Інша група поліцейських обмежила рух транспорту, огородила місце події та забезпечувала інформування громадян про повітряну тривогу", – пояснили у патрульній поліції.

За даними міської ради Сум, внаслідок обстрілу загинули двоє людей, поранення отримали 20 (троє з них залишаються у лікарні).

  • Росія з початку липня вже кілька разів атакувала Суми з повітря. На початку місяця в місті під удар потрапила будівля СБУ.
Теги за темою
війна
Джерело матеріала
loader
loader