
На підступах до Києва працює ППО
У ніч на 3 серпня на підступах до Києва працюють сили протиповітряної оборони. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
«Повітряна тривога триває! В області, на підступах до Києва працює ППО. Перебувайте в укриттях до відбою повітряної тривоги!», – повідомив начальник КМВА.
У ніч на 3 серпня в Києві та низці областей оголошено повітряну тривогу.
Повітряні сили повідомили про загрозу ворожих дронів у Київській області.
За останніми даними, зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Голосіївському та Святошинському районах Києва.
Зокрема, у Голосіївському районі частини дрона впали на дитячий майданчик.
Є пошкодження нежитлових приміщень та дорожнього покриття. Без серйозних руйнувань та пожеж. Інформація щодо потерпілих відсутня.

Росія атакує Україну ударними БпЛА: мапа тривог

Трек "Espresso Macchiato" від Tommy Cash вважався фаворитом Eurovision Song Contest. Але після низки скандалів, Естонія, наразі у букмекерів 9-та.

Ексречник КМВА Ієвлєв прокоментував своє звільнення та зізнався, що має ПТСР

Чи зможе Україна знищити Кримський міст німецькими Taurus: експерт дав неочікувану відповідь

Лінія фронту станом на 12 травня. Зведення Генштабу
Карпатський регіон засипало снігом
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F104%2Fcd41213fa851389ba534e65024dfa012.jpg)