/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F369177247cbabf51bef4a7ff235c362d.jpg)
Почалося видавлювання: ЗСУ під Бахмутом отримали перевагу, де є успішне просування
Окупанти втратили перевагу під Бахмутом після активного наступу. Про це розповів полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан в інтерв'ю.
«Вони спробували створити вогневий кулак, як планували, щоб відбити назад позиції в районі Курдюмівки, Андріївки та Кліщеївки, на південь від Бахмута. І ось цей період вони практично наступали цілий тиждень, постійні атаки були, ми перейшли в оборону. Тому не було жодних повідомлень про наше просування. Це був тиждень наступу росіян, він закінчився.
Бойовий розпал спав, переформатуватимуться, шукатимуть рішення для подальших дій. А ми рушили назад на росіян, просунулися на Курдюмівку, на південь від Клещеївки і на північ від Бахмута в районі Берхівки. Настаємо малими силами та малими групами, почалося видавлювання по сто метрів, але рухаємось також у бік Горлівки» - поділився експерт.
Експерт додав, що завдання окупантів на Луганському напрямку — пов'язати наші стратегічні резерви, але поки що виходить навпаки, ми їх пов'язуємо.
Тактичні підрозділи, які там знаходяться, максимум використовують оперативні резерви і не більше. Ми їх пов'язали, понад 100 тисяч людей вступило в бій, і ось вони з цього бою вже не вийдуть, а тому ми їх тримаємо на Луганщині, але в режимі активної оборони.
Останні новини України:
Також повідомлялось, що величезну авіабомбу росіяни скинули вночі на українське місто.
Крім того, Politeka.net писала, що контратаки росіян на Бердянському напрямку пішли не за планом.

