Ексгравець "Динамо" та захисник "Шахтаря" могли потрапити до в'язниці на 6 років: що сталося
Ексгравець "Динамо" та захисник "Шахтаря" могли потрапити до в'язниці на 6 років: що сталося

Ексгравець "Динамо" та захисник "Шахтаря" могли потрапити до в'язниці на 6 років: що сталося

Феррейра Сідклей - колишній гравець київського футбольного клубу "Динамо", який зараз виступає на правах оренди за грецький клуб "ПАОК".

Він, як і інший гравець, можна сказати "суперник", 21-річний Педріньйо - захисник "Шахтаря" - зовсім недавно могли знову відчути запах свободи, оскільки зовсім недавно проти них було відкрито справу в Бразилії, що стосується порушення правил про ставки в букмекерських. організаціях та махінаціях. Про це повідомляє Globo.

Донецький "Шахтар", скріншот: Twitter
Донецький "Шахтар", скріншот: Twitter

Обох футболістів було виправдано. Абсолютно всі звинувачення проти них було знято. Проте варто нагадати, що якби якимось чином їхня причетність до злочину в суді зуміли б довести — спортсменам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 6 років.

Наразі Феррейра Сідклей виступає за болгарський клуб "ЦСКА 1948", а ось молодий гравець "Шахтаря" вже встиг зіграти кілька матчів за "Шахтар".

Ексгравець "Динамо" та захисник "Шахтаря" могли потрапити до в'язниці на 6 років: що сталося - Фото 2

Найцікавіше в цій ситуації, що Педріньйо ще зовсім недавно був в іншому клубі. Проте "Атлетіко Паранаенсе" відпустив гравця відразу після того, як футболіст потрапив під підозру. Хоча він і заперечував будь-які звинувачення на свою адресу.

Контракт із ним у "Шахтарі" розрахований аж до 2028 року.

Знай.ua писав, футболісток змусили роздягнутися догола, щоб підтвердити, що вони жінки: "Геніталії..."

Джерело матеріала
loader