/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2F22f1d70963032d944c2f63f0896777ba.jpg)
На Сумщині росіяни влучили у склади агропідприємства та АЗС
На Сумщині росіяни влучили у склади агропідприємства та АЗС
Протягом минулої доби російські окупанти 22 рази обстріляли прикордоння Сумської області. У результаті ворожих атаки пошкодження отримали, зокрема, складські приміщення, автомобілі, АЗС та приватний будинок.
Загалом у громадах зафіксували 124 вибухи, повідомили у Сумській ОВА.
У Середино-Будській громаді внаслідок артобстрілу пошкоджений приватний будинок, автокран, дві автівки, складські приміщення, АЗС, ангар та лінія електропередач. У Хотінській громаді через скидування росіянами мін постраждало подвір’я. А в Краснопільській громаді ворог зруйнував склади агропідприємства.
Також обстрілів із артилерії та мінометів зазнали Білопільська, Шалигинська, Миколаївська, Великописарівська, Зноб-Новгородська, Есманська громади. Останню ворог атакував ще й із гранотомету.
Раніше повідомлялося, що в селі Вірівка Тягинської громади на Херсонщині від російського обстрілу постраждала неповнолітня дівчина.

