Білоруска Соболенко в істериці розтрощила ракетку після програного фіналу US Open

Новоспечена перша ракетка світу знову виставила себе посміховиськом.

Білоруська тенісистка Аріна Соболенко вкрай емоційно відреагувала на свою поразку у фіналі US Open-2023.

У вирішальному матчі турніру спортсменку з держави-агресорки, яка через повномасштабне вторгнення Росії до України виступала у нейтральному статусі, здолала 19-річна американка Корі Гауфф – 2:6, 6:3, 6:2.

Після завершення поєдинку в скандальної білоруски вкотре здали нерви. У підтрибунному приміщенні вона сильними ударами об підлогу розтрощила свою ракетку.

Окрім того, на церемонії нагородження 25-річна Соболенко розридалася, а на пресконференції заявила, що буде заливати своє горе алкоголем.

Зазначимо, що після цього турніру Аріна очолить світовий рейтинг, потіснивши з першої сходинки польку Ігу Швьонтек.

Соболенко далеко не вперше не змогла стримати бурхливих емоцій. Під час півфіналу Відкритого чемпіонату США проти американки Меддісон Кіз білоруска також влаштувала істерику – виматюкалася та пожбурила ракетку у бік трибун, де сидів її тренер.

Нагадаємо, Гауфф виграла перший титул на турнірах Великого шолома у своїй кар'єрі.  До цього її найкращим результатом на змаганнях серії Grand Slam був вихід до фіналу Roland Garros-2022.

Перевершив Федерера: Джокович встановив історичний рекорд на US Open-2023

Світоліна оголосила про перерву у виступах після US Open-2023: пояснила причини

Красиво попрощалася з тенісом: ексукраїнка не потиснула руку білорусці Соболенко на US Open (відео)