Росія випустила по Україні дрони: вони рухаються вздовж кордону з Румунією
Росія випустила по Україні дрони: вони рухаються вздовж кордону з Румунією

Росія випустила по Україні дрони: вони рухаються вздовж кордону з Румунією

У ніч на 13 вересня російські загарбники випустили по території України декілька груп безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомляється у офіційному Telegram-каналі Повітряних сил Збройних сил України. О 22:06 вони попередили про імовірні пуски ударних безпілотників типу "Shahed" та закликали людей не ігнорувати сигнали повітряної тривоги у разі оголошення.

Вже о 00:39 військові зафіксували декілька груп ударних дронів, імовірно "Shahed", які прямують з Чорного моря у бік південних районів Одеської області.

О 00:50 мешканців Ізмаїльського району закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. "Групи ударних БпЛА рухаються вздовж кордону з Румунією!" - зазначили у Повітряних силах.

Крім того, зараз тривогу оголошено у Запорізькій області, там від 22:49 також існує загроза ударних безпілотних літальних апаратів.

Інформація оновлюється...

Теги за темою
Одеська область
Джерело матеріала
loader
loader