/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F27d944f40069fead67a39c8055ac75de.jpg)
У Києві відбувся благодійний конкурс краси на підтримку ЗСУ
Про це повідомили організатори конкурсу під час пресконференції в Укрінформі.
"Ми вирішили зробити благодійний конкурс краси. Нас запитують, чому саме конкурс краси. Тому що іншого ми не вміємо робити. Ми об'єднали жінок, партнерів, зірок і зробили такий масштабний проєкт. Цей проєкт набирає обертів, і ми плануємо вже наступний сезон", - сказала голова ГО "Асоціація королев України", співорганізаторка благодійного проєкту Ірина Оськіна.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff65af734f84039cf5805a893a69ec24b.jpg)
Вона зазначила, що заявок на участь у конкурсі було дуже багато, учасниць конкурсу відбирали з усіх міст України.
Благодійний проєкт був спрямований на підтримку 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша.
У Києві відбувся благодійний конкурс краси "Charity Queen" / Фото: Анатолій Сірик, Укрінформ
"У цій бригаді мій чоловік. Він пішов в ЗСУ одразу після початку війни. Тому ми обрали саме цю бригаду. І завдяки цьому проєкту ми зробили цей збір. І зібрали понад 200 тисяч гривень. Зараз ми вже купили тепловізори і їх передали", - сказала Оськіна.
Директорка БО "БФ Народжені перемагати" Лала Цукерман зауважила, що в рамках проєкту ще вручили волонтерську премію "Charity Queen Awards".
"Ми хотіли нагородити волонтерів цією премією і подякувати за їхній внесок. Щоб вони теж могли якось відчути цю вдячність", - сказала Цукерман.
Крім того, в рамках благодійного проєкту провели акцію "Разом до школи", в якій брали участь діти загиблих героїв війни.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F8dfd6557afc9d44567d6756d739b9a53.jpg)
Як повідомлялося, у Києві відкрили благодійну виставку дитячих малюнків та малюнків на бронеплитах.

