/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F7f7e98b587312512ed6aff21a9770888.jpg)
Війська РФ обстріляли Авдіївку й Торецьк: є загиблі серед цивільних
У Торецьку від розриву ворожого снаряда загинув чоловік, який їхав на велосипеді, в Авдіїівці смертельні поранення дістала літня жінка.
Сьогодні, 18 вересня, росіяни обстріляли Авдіївку й околиці Торецька на Донеччині, є загиблі й поранені серед цивільного населення. Про це в Офісі генпрокурора України.
Повідомляється, що вранці близько 7.30 війська РФ обстріляли селище Північне м. Торецька, обстріл проводився, ймовірно, з артилерії.
“Від розриву ворожого снаряда загинув чоловік, який їхав на велосипеді. Інший місцевий житель під час атаки перебував на вулиці й дістав осколкове поранення грудної клітки”, – йдеться у повідомленні.
Через кілька годин, об 11:45, російські військові завдали авіаракетного удару по Авдіївці. На подвір’ї одного з домоволодінь міста загинула жінка.
Повідомляється також, що внаслідок обстрілів у населених пунктах зруйновано приватні будинки та пошкоджено автомобіль.
Раніше повідомлялося, що росіяни атакували Берислав: є поранені серед цивільних.

