/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fdc91729e09e0813d71ed943ef5f7cd5b.jpg)
СБУ підтвердила, що влаштувала блекаут у Курській області
Служба безпеки України провела операцію у Курській області Росії, скинувши з дрону вибуховий пристрій на електропідстанцію. Через дрон без світла залишилися сім населених пунктів. Цю інформацію підтвердило джерело в СБУ.
«Росіяни мають розуміти – якщо вони збираються і далі атакувати українські об’єкти енергетики, то будуть отримувати на це жорстку відповідь. Наші ресурси дозволяють це зробити», – додало джерело СБУ, наголосивши, що «дуже хочеться, щоб росіяни на собі відчули, що таке «блекаут», графіки відключень і пошуки генераторів». Така «бавовна» – свідчення того, що спецоперації СБУ виходять на новий рівень.
Також український безпілотник уранці атакував будівлю Федеральної служби безпеки (ФСБ) у Курську. Пізніше місцеві пабліки також повідомили, що дрон влучив у нафтопереробний завод. Це спричинило пожежу, місто огорнув дим.

