/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F95819dc3f82760ed6e93a2a6a9bd0ce1.jpg)
ЗСУ тримають дорогу від Бахмута до Горлівки під мінометним вогнем, - Гетьман
Дорога від Бахмута до Горлівки, яку російськіокупанти використовують для постачання, вже перебуває під мінометним вогнем Збройних сил України.
"Дорога від Бахмута до Горлівки — до неї біля трьох кілометрів. Тобто вона вже під нашим мінометним вогнем, але все одно по ній може щось рухатись. Артилерія коли працює, працює навіть високоточно, але інколи машини можуть прорватися і щось підвезти. Коли ми вийдемо і повністю будемо її контролювати фізично, тобто перебувати на цій дорозі, звісно, їздити вже ніхто не буде", — розповів військовий оглядач Олексій Гетьман в інтерв'ю Radio NV.
За його словами, після цього загарбники зможуть постачати свої сили в Бахмуті ще кількома шляхами, але "це суттєво ускладнить ситуацію тому угрупованню, яке безпосередньо розташовується в цьому місті".
"Я думаю, що таким чином, коли ми повністю переріжемо ці шляхи, так само як з Кримом буде — Бахмут перетвориться на вогневий острів, як ви кажете. Тобто буде повністю оточене місто, і тоді тим військам, що там розташовуються, або гинути там просто, або здаватися в полон, бо іншого виходу в них немає", — додав Гетьман.
Війна в Україні - останні новини з фронту
За даними ISW, росіяни намагаються наступати біля Бахмута та на лінії Авдіївка-Донецьк. У 3 ОШБр розповіли про ситуацію у ворога на Бахмутському напрямку. Щонайменше три батальйони повністю не боєздатні.
Полковник запасу Петро Черник переконаний, що окупанти не вийдуть з Бахмута живими, вони їстимуть щурів.

