![Щомісяця видурювали через «call-центр» до двох млн грн: у Дніпрі затримали 13 учас…](https://thumbor.my.ua/epUlireZaYnObyROV1iOF1Xyw98=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F6d5cb5783e9f86ed8c34ca18be989b39.jpg)
Щомісяця видурювали через «call-центр» до двох млн грн: у Дніпрі затримали 13 учас…
Щомісяця видурювали через «call-центр» до двох млн грн: у Дніпрі затримали 13 учасників злочинної організації на чолі з так званим «смотрящим»
???? Організував «бізнес» так званий «смотрящий» за лівим берегом м. Дніпра. До своєї діяльності 42-річний чоловік залучив ще одного «кримінального авторитета», який відповідав за вивід коштів з-за кордону та переведення їх у готівку.
Представляючись співробітниками служби безпеки банківських установ, оператори кол-центру отримували дані осіб про банківські карти та рахунки. В подальшому члени групи привласнювали кошти громадян України, які вимушені були виїхати за кордон у зв’язку із повномасштабним вторгненням рф.
????♂️Правоохоронці провели понад 40 обшуків. Вилучили мобільні телефони, сім-картки, комп’ютерну техніку, «чорнові» записи, зброю, майже 2 млн грн у різних валютах, автомобілі.
Video is too big
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)