Для телефону, який виявився "запасним" теж потрібно створити правильний догляд. Якщо ви придбали вже нову модель, а зі старою не хочете розлучатися і залишити його на "всякий випадок", то зберігання має бути відповідним.
Важливо не нашкодити мобільному телефону "консервацією", навіть велику військову техніку час від часу перевіряють.
Один із українських блогерів, який часто ділиться в соціальних мережах технологічними лайфгаками, розповів про кілька основних правил "догляду", якщо ви хочете в майбутньому ще використати свій старий телефон.
Підтримувати робочий стан смартфона досить непросте завдання. Якщо гаджет довгий час не використовується, він може вийти з ладу. Тому хоч зрідка, але треба приділяти увагу.
Одним із важливих моментів зберігання старого телефону є його зарядка. Перед тим, як покласти пристрій на довге зберігання, наприклад, шафу, його потрібно зарядити до 50-80% і при цьому, потім регулярно перевіряти його і заряджати.
Зберігати телефон краще в оригінальній упаковці. Однак якщо її з якихось причин немає, необхідно поставити на гаджет захисну плівку та придбати для неї чохол.
Також важливо час від часу перевіряти його стан. Для цього досить просто включити його та залишити на кілька хвилин увімкненим. Такі дії достатньо проводити кілька разів на рік.
Раніше повідомлялося, що не слід цього робити зі своїм смартфоном: чим небезпечна зарядка до 100%.
Також, всього кілька тижнів із покупки: у власників iPhone 15 Pro вигоряє екран.