Перемога "Дніпра" у Києві. Результати Суперліги Favbet 17 жовтня

У чемпіонаті України з баскетболу у вівторок, 17 жовтня, відбулися два поєдинки Суперліги Favbet. У столичному баблі "Дніпро" переміг місцевий "Київ-Баскет" 91:73, а "Черкаські Мавпи" здолали "Кривбас" – 71:51.

Ключовою стала друга чверть матчу, в якій Дніпро з +6 довів свою перевагу до 18 очок. В першу чергу це вдалось зробити за рахунок швидкого переміщення м’яча, в результаті чого гравці отримували можливість вільних кидків. У підсумку 10 точних триочкових за першу половину, з яких у Тарасенка 4/4, 7 результативних передач у Горобченко, 6 – у Закурдаєва.

Після великої перерви гра вирівнялись, обидві чверті другої половини матчу завершились з рівним рахунком, хоча в останній десятихвилинці Київ-Баскету вдався ривок і вони скоротили своє відставання з 20 до 10 очок, але Дніпро швидко повернув собі комфортну перевагу і довів гру до перемоги.

У переможців відзначимо Олександра Тарасенка, який набрав 25 очок (4/5 триочкових, 9/11 з гри), а також Михайла Горобченка, який оформив дабл-дабл з 11 очок і 11 передач.

У Київ-Баскет Даня Кінгсбі набрав 34 очки, оновивши рекорд результативності сезону Суперліги Favbet.

Київ-Баскет свій наступний матч домашнього баблу проведе 19 жовтня проти Кривбасу, а Дніпро вже завтра зіграє проти Черкаських Мавп.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет — Дніпро 73:91 (17:23, 14:26, 18:18, 24:24)

Черкаські Мавпи та Кривбас відкривали другий ігровий тиждень регулярного чемпіонату Суперліги Favbet. В першій грі київського баблу в ПС Венето-Спорт черкаські баскетболісти здобули впевнену перемогу з рахунком 71:51.

Мавпи не програли жодної чверті в цьому матчі, остаточно закривши всі питання в заключній десятихвилинці, яку виграли +10. Команда Артема Сліпенчука мала солідну перевагу на підбираннях та в трисекундній, гарантував яку черкасцям центровий Сергій Скіра.

Саме бігмен Мавп став найкращим гравцем матчу, зібравши потужний дабл-дабл — 25 очок + 18 підбирань (8 в нападі) та зробивши 4 блок-шота. Рейтинг ефективності Сергія становив рекордні для цього сезону 36 балів, також новим рекордом сезону стали 18 підбирань, а 4 блок-шоти — повторення найкращого показника регулярки, який раніше встановив Антон Мусієнко зі Старого Луцька.

Мавпи здобули третю перемогу в чотирьох матчах на старті сезону Суперліги, а Кривбасі зазнав четвертої поразки і після повернення в елітний дивізіон чемпіонату України ще не перемагав. Мавпи у своєму наступному матчі зіграють 18 жовтня проти Дніпра, а Кривбасі у цей же день протистоятиме Старому Луцьку.

Київ, ПС Венето-Спорт

Черкаські Мавпи — Кривбас 71:51 (15:11, 21:15, 14:14, 21:11)

Черкаські Мавпи: Скіра 25 + 18 підбирань + 4 блок-шота - 4 втрати, Мітіріч 15 + 4 підбирання - 3 втрати, Далкорт 9 + 5 підбирань, Кузнецов 4, Новіков 2 + 12 підбирань + 3 передачі — старт, Кальніченко 7, Фостер-Бойд 4 + 3 передачі, Назаренко 3, Упир 2, Руслов 0

Кривбас: Тіщенко 9 + 7 підбирань + 3 перехоплення - 4 втрати, Бречка 3 + 3 передачі, Бондаренко 2, Сєргєйчик 2, Кундик 2 — старт, Мартинов 12, Челован 10 + 6 підбирань, Бібіков 4, Мельник 4 + 9 підбирань, Гуля 3, Железняк 0