Робота по цій території посилиться: у Донецьку потужно димить після "бавовни"
Робота по цій території посилиться: у Донецьку потужно димить після "бавовни"

Робота по цій території посилиться: у Донецьку потужно димить після "бавовни"

Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, льотчик-інструктор Роман Світан розповів 24 Каналу, що це пов'язано із боями в Авдіївці. До слова, відео з вибухами в Донецьку можна переглянути унашому матеріалі.

Прилетіло, імовірно, у військову частину

Над Донецьком видно дим. За повідомленням з російських телеграм-каналів, після вибуху почалась велика пожежа поблизу "Мотелю". Якраз неподалік звідти розташована військова частина окупантів.

Зауважимо, що до 2014 року в "Мотелі" базувалась військова частина Нацгвардії України.

Найімовірніше, удар був по військовій частині. Зараз там перебувають бандформування "Восток". Кілька разів у цю частину прилітали ракети – вони її відновлюють і знову там розташовуються,
– зазначив Роман Світан.

Останніми днями по Донецьку працює українська артилерія та високоточна зброя. Пов'язано це з тим, що спроба наступу росіян в Авдіївці підтримується із Донецька, Макіївки та Ясинуватої.

"Найімовірніше, було прийняте рішення точково знищувати об'єкти в самому Донецьку. Тому донеччанам зараз потрібно бути особливо уважними. Зараз посилиться робота наших частин, артилерії, високоточної зброї по цих воєнних об'єктах міста", – зауважив полковник запасу.

За словами Світана, біля "Мотелю" є також Мушкетівське кладовище та "Ізоляція" – російська в'язниця. Крім того, в цьому районі є багато забудов, в яких можна жити, і плац, де ховають озброєння. Там і могла перебувати частина "Востока".

Роман Світан про вибухи у Донецьку: дивіться відео

Ситуація у Донецьку: останні новини

  • Невдалий штурм Авдіївки обернувся для російських військовим справжнім жахом. У тимчасово окупованому Донецьку уже не вистачає місця у моргах – їх заповнили окупанти, що брали участь у штурмі Авдіївки.
  • До слова,наступ на Авдіївкудля росіян має особливе значення. Вони у такий спосіб намагаються відтіснити українських військових якомога далі від Донецька. Адже Авдіївка фактично є "воротами" на Донецьк.
  • Нещодавно стало відомо, що окупанти планують знести "Донбас Арену", яку збудували у 2009 році. За час окупації міста, за стадіоном неналежно доглядали, тож вона втратила колишній вигляд. Саме через це гауляйтери вирішили знести "Донбас Арену".
Теги за темою
Донецька область Окуповані території
Джерело матеріала
loader
loader