/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F1a1a37a59ac014831ab1107187ca5cd8.png)
Прямувала на залізничну станцію: під Києвом у лісосмузі 62-річний чоловік зґвалтував жінку
Поліцейські затримали підозрюваного з Чернігівщини та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
На Київщині у селі Кучаків Бориспільського району, у лісосмузі поблизу залізничних колій 62-річний чоловік зґвалтував жінку.
Про це повідомила поліція Київської області 30 жовтня та оприлюднила відео допиту ґвалтівника.
У поліції розповіли, що біля п'ятої ранку 50-річна місцева мешканка прямувала на залізничну станцію, ззаду до неї підійшов зловмисник. Погрожуючи застосувати силу, нападник зґвалтував потерпілу.
Оперативники Бориспільського управління спільно з працівниками поліції Київської області встановили обставини злочину та особу, яка його вчинила.
Правоохоронці затримали 62-річного підозрюваного з Чернігівщини та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
За фактом зґвалтування слідчі повідомили про підозру зловмиснику (ч. 1 ст. 152 ККУ). Подальшу його долю вирішуватиме суд.
Нагадаємо, у Києві судитимуть журналіста, який вчиняв розпусні дії щодо неповнолітніх. Він запрошував підлітків додому та вчиняв секс-насильство.

