/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F12%2F1af56c849cc0d3a8275f08abd98ab0ac.jpg)
Воррен пояснив перенесення бою Усик - Ф’юрі
Джерело - tribuna.com.
Бій між володарем WBC Тайсоном Ф’юрі (34-0-1, 24 КО) та чемпіоном WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександром Усиком (21-0, 14 КО) не відбудеться 23 грудня.
Про це розповів промоутер британця Френк Воррен.
"Справа не лише в синцях, а й у тому, що у Тайсона був 12-тижневий табір і у нього народилася дитина. Це був важкий бій, тому йому потрібно повернутися додому і взяти кілька тижнів відпустки. І тоді у нього залишається лише шість тижнів для підготовки.
Якби бій проти Нганну закінчився раніше, то 23 грудня було б дуже вірогідною датою. Але коли Тайсон сказав, що все ще готовий битися з Усиком, я сказав: "Ти не готовий".
Бій відбудеться до 2 березня, і він буде за звання абсолютного чемпіона і всі чотири пояси. IBF вже дала згоду на це, і все зроблено. Бій відбудеться. Усі погодилися, і про нього буде оголошено досить скоро", — сказав Воррен.
Нагадаємо, що бій Усик - Ф’юрі може відбутися у лютому.

