/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F0804102311c19607cceae6d61f1f0864.jpg)
Безкоштовні набори медикаментів: українцям почали видавати нову допомогу
Українці можуть одержати безкоштовні набори медикаментів від благодійної організації "Фонд ПРАВО НА ЖИТТЯ". Деталі розкрили на офіційній сторінці фонду у соціальній мережі Facebook.
Чимало українців опинилися в дуже складній ситуації через російське вторгнення, не маючи коштів на покупку навіть самих базових речей. Цю категорію громадян намагаються максимально підтримувати як різні благодійні організації, так і волонтери та держава.
Так, "Фонд ПРАВО НА ЖИТТЯ" оголосив про видачу безкоштовних медичних препаратів, щоб допомога внутрішньо переміщеним українцям пережити сезон застуд та ГРВІ. Допомога зможуть отримати ВПО, які мешкають у місті Дніпро.
Які медичні засоби можна отримати:
- Ковіфлу;
- Ібупрофен;
- Лізиноприл-Н;
- Амлодипін;
- Крем для ліктів та колін.
Для отримання безкоштовних медикаментів необхідно заздалегідь заповнити онлайн-форму за цим посиланням. Українців, які справді потребують допомоги, закликають не зволікати, оскільки кількість медикаментів обмежена.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, повербанки, ковдри та інші корисні штуки: українцям видають набори на зиму, хто може отримати.

