/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F90d128a4ab31b3f6f17f6f9fb64a6b9b.jpg)
Хотіли "подружити": на відкритті конкурсу"Міс Всесвіт" українку і росіянку посадили поруч
Відомо, що конкурсантки вже прибули на місце та познайомилися між собою. Від України цього року поїхала киянка Ангеліна Усанова. Вона – співачка та авторка пісень. Також дівчина має статус майстра йоги.
Українку хотіли "здружити" з росіянкою на "Міс Всесвіт"
Про це свідчить те, що на вечірці-відкритті учасницю з України посадили біля конкурсантки з Росії Маргарити Голубєвої. У мережі з'явилося фото, з якого видно, що Усановій не до вподоби така посадка.
Українка не в захваті / Фото з інстаграму конкурсу
Помітно, що учасниця з країни-агресорки одягнула на відкриття сукню бордового відтінку. Дуже символічно, адже багряний колір асоціюється з кров'ю. Це характеризує її країну-окупанта, бо Росія кожного дня запускає ракети по Україні, катує військовополонених і вбиває цивільне населення.
Росіянка на сцені / Фото з інстаграму конкурсу
Що відомо про Ангеліну Усанову
- Конкурсанка від України пише та виконує пісніпро мир, екологію та любов. Її представляли як "звукового цілителя" та інструкторку з йоги. Цьому вона навчалася в Австрії та Індії.
- Коли почалось повномасштабне вторгнення Росії в Україну, дівчина організовувала благодійні заходи, збирала гроші на допомогу та шукала притулок для українців у Європі.

