![Пентагон планує наростити виробництво снарядів 155 мм](https://thumbor.my.ua/ivlrdnYOP-VpqH-0EwFDotvqhRA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F295c8c312f10b179f2601c419cf85b50.jpg)
Пентагон планує наростити виробництво снарядів 155 мм
Півтора мільярда доларів направлять на збільшення виробництва і ще стільки ж – на закупівлю готових снарядів для України і Ізраїля.
США планують збільшити виробництво снарядів калібру 155 мм, які постачають в Україну та Ізраїль. Для цих цілей Пентагон просить Конгрес виділити 3,1 мільярда доларів, повідомляє .
Зазначається, що ці кошти необхідні для швидкого поповнення запасів, що виснажилися внаслідок постачання Україні та Ізраїлю.
Кошти будуть спрямовані на модернізацію або будівництво підприємств з виробництва 155-міліметрової артилерії в кількох штатах. Їх планують взяти з пакета Байдена розміром 106 млрд доларів.
За словами представника армії, із 3,1 мільярда доларів, призначених для артилерійських озброєнь, близько половини піде на нарощування промислового потенціалу, а решта буде витрачена на закупівлю патронів.
Інша частина грошей піде на фінансування розширення інших боєприпасів, включаючи кошти збільшення річного обсягу виробництва перехоплювачів ППО Patriot з 550 до 650.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)