/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2F2b95b9f009cea72fd44d8521bbb0d386.jpg)
ЗСУ вибили росіян з тактичних висот у Вербовому та по дорозі Новопокровка-Пологи: карти
ЗСУ вибили росіян з тактичних висот у Вербовому та по дорозі Новопокровка-Пологи: карти
11 листопада ЗСУ продовжили контрнаступ на заході Запорізької області та досягли успіхів в районі Вербового. Про це Американський Інститут вивчення війни ISW із посиланням на російських військових блогерів повідомляє у своєму черговому звіті.
У повідомленнях російських оглядачів йдеться про те, що українські сили атакували на північний захід від Вербового і в районі Новопокровки. Тут вони змусили російські війська відійти з тактичних висот у Вербовому та по дорозі Новопокровка-Пологи.
Російські джерела також стверджували, що російські війська відбили атаки української армії у районах Роботиного і Копаней. При цьому ISW не виявила візуальних свідчень відступу росіян із цього району.
Тим часом 11 листопада російські війська продовжили наступати на заході Запорізької області, але не досягли жодних підтверджених успіхів. У Генштабі України повідомили, що російські війська безуспішно атакували район Роботиного. Російські блогери не одностайні в оцінці таких атак. Один оглядач каже, що російські війська атакували на захід від Роботиного, але не просунулися вперед. Інший заявив, що росіяни трохи просунулися на північний захід від Вербового і захопили у цьому районі українських військовополонених.
Раніше повідомлялося, що на лівому березі Дніпра українські сили атакували райони Пойми та Піщанівки і досягли часткового успіху в лісових масивах на південь від Кринок.
