/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F63a1d761fb310c8234018aedf634479a.jpg)
В Мелітополі партизани підірвали автомобіль з кадирівцями
Відбувся бій між партизанами та російськими окупантами.
Сили спротиву Українина Мелітопольщині підірвали автомобіль кадирівських бойовиків. Між партизанами та окупантами відбулася перестрілка.
Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.
За його словами, місцеві чули звуки пострілів в районі селища Мирне. Згодом з’ясувалося, що там відбувся бій між партизанами та російськими окупантами.
“Опісля кадирівці очікували на підмогу, коли "несподівано" вибухнула їх "Нива". Автомобіль згорів. Кількість жертв наразі встановлюється. Не зважаючи на всі спроби окупантів придушити чи залякати рух опору на окупованих територіях ліквідація ворога відбувалася й відбуватиметься систематично”, - наголосив Іван Федоров.
- За останні тижні Росія зазнала найбільших втрат від початку війни - британська розвідка
- "У Путіна не залишилося вибору": чому росіяни залишили Калінінград без захисту ППО
- Бої за Авдіївку: Барабаш розповів, чи вдалось окупантам захопити промзону і коксохім
рф понад 10 разів атакувала Дніпропетровщину: семеро людей поранені
5 UA
До України суне африканська спека: синоптик сказав, скільки ще жаритиме
TSN
До +37 та локальні грози: синоптики дали прогноз погоди на початок нового тижня
24tv
Створили 5-кілометрову "кілзону": у 66-й бригаді заявили, що пів року не віддають жодного метра під Лиманом
ZN UA
Мільярдні доходи, сотні мільйонів збитків: журналісти розповіли, що приховує історія з підвищенням тарифів на воду у столиці
Политека
Мінус 1 500 солдатів і гора спаленої техніки: втрати Росії на 2 серпня
24tv
Росія більше не досягає проривів: огляд фронту від ISW
24tv