Бюджетні хитрощі від "Нафтогазу", які допоможуть утеплити ваш будинок
Бюджетні хитрощі від "Нафтогазу", які допоможуть утеплити ваш будинок

Бюджетні хитрощі від "Нафтогазу", які допоможуть утеплити ваш будинок

Експерти компанії 'Нафтогаз' поділилися простою та бюджетною радою щодо підвищення температури в будинку та поліпшення його енергоефективності.

Про це вонирозповіли на своїй сторінці у Facebook.

Секрет простий: наклеїти спеціальний екран, що відбиває за батареєю. За розрахунками фахівців, це дозволить збільшити тепловиділення опалювальних радіаторів на 20% та підвищити загальну температуру в будинку на 1-2°С.

Тепловідбивний екран, фото з вільних джерел
Тепловідбивний екран, фото з вільних джерел

Причина полягає в тому, що батареї віддають тепло не тільки в приміщення, а й назовні через стіни. Фольгований тепловідбивний екран мінімізує ці втрати завдяки своїм властивостям. Нанесення екрану займає небагато часу і можна зробити самостійно.

Окрім використання тепловідбиваючого екрану, варто звернути увагу на регулярну перевірку стану опалювальної системи. Періодичне очищення батарей від пилу та бруду, а також проведення профілактичних заходів допоможуть зберегти ефективність опалення.

Тепла зима, фото АіФ
Тепла зима, фото АіФ

Також, не зайвим буде перевірити витік тепла у віконних отворах та дверях. Встановлення утеплювальних матеріалів або ущільнювачів допоможе мінімізувати енерговтрати та зберегти тепло в будинку.

Ці прості кроки не тільки підвищать комфорт у вашому будинку, а й допоможуть заощадити на енерговитратах.

Важливо пам'ятати, що штори, меблі та інші предмети, що закривають батареї, можуть стати на заваді рівномірному розподілу тепла в будинку. Те ж саме відноситься до пилу та бруду, що накопичується на поверхні радіаторів.

Підтримуйте батареї в чистоті та вільними від перешкод, щоб максимально скористатися їх тепловиділенням. Грамотний догляд за системою опалення допоможе вам бути готовими до зими і насолоджуватися комфортною теплотою в будинку.

Портал Знай.ua інформував про неякісне напруження: енергетики розповіли, як врятувати техніку
Також варто дізнатися, комунальник хотів хабар за асфальтування дороги: тепер і за це плати
Джерело матеріала
loader
loader