Британія запровадила санкції проти експортерів військового обладнання до Росії
Британія запровадила санкції проти експортерів військового обладнання до Росії

Британія запровадила санкції проти експортерів військового обладнання до Росії

Британія запровадила санкції проти експортерів військового обладнання до Росії

Під санкції потрапили виробники зброї, імпортери обладнання, торговці російською нафтою та особи, пов’язані з групою «Вагнер»

6 грудня уряд Великої Британії, я якому вважають національну безпеку залежною від України, оголосив про нові санкції, які спрямовані проти 46 фізичних, юридичних осіб і груп, які постачають компоненти для російської військової машини та фінансують її. Вони стосуються бізнесу в Білорусі, Китаї, Сербії, Туреччині, ОАЕ та Узбекистані, який продовжує підтримувати незаконне вторгнення Росії в Україну.

До списку санкцій потрапили російські виробники зброї та імпортери військового обладнання троє суб'єктів, що підтримують групу «Вагнер», а також 4 оператори так званого «тіньового флоту», який використовується Росією для пом'якшення удару від нафтових санкцій, запроваджених Великою Британією разом з партнерами по G7, йдеться у повідомленні британського уряду.   

Серед тих, проти кого сьогодні запроваджено санкції.

Військово-промисловий комплекс – 31 фізична та юридична особа, пов'язані з розробкою та виробництвом безпілотників і частин ракет, а також імпортом та постачанням ключових електронних компонентів, а також постачальники з третіх країн для російських військових:

  • ВАТ «Конструкторське бюро «Дисплей» – білоруська оборонна організація, пов'язана з виробництвом військових технологій для білоруського режиму, що безпосередньо сприяло незаконній війні Путіна.
  • AVIO CHEM – сербська компанія, яка неодноразово відправляла авіаційні запчастини та аксесуари російським підприємствам.
  • MVIZION – узбецька компанія яка виступає посередником при імпорті деталей до Росії.
  • Smart Trading Limited – турецька компанія, залучена до постачання західної електроніки, що потрапила під санкції, до Росії.
  • Три китайські компанії Asia Pacific Links Limited, Sinno Electronics Co., Limited та Xinghua Co., Limited – які постачали підсанкційні товари, що мають вирішальне значення для військових зусиль Росії.

Підтримка «вагнерівців»: три юридичні та фізичні особи, пов'язані з широкою мережею групи «Вагнер», включаючи приватну російську компанію «Русич».

Експорт російської нафти: чотири юридичні особи з ОАЕ, які використовують непрозорі корпоративні структури та оманливі практики транспортування для сприяння безперешкодній торгівлі російською нафтою, підриваючи зусилля Росії щодо отримання доходів від війни.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Британії Девід Кемерон заявив, що його країна не зменшуватиме підтримку України у 2024 році. 6 грудня Британія оголосила про виділення 37 мільйонів фунтів стерлінгів (43 мільйони євро) гуманітарного фінансування для України.

Джерело матеріала
loader
loader