Кубок світу з біатлону: результати чоловічої гонки переслідування на етапі в Ленцергайде

Найкращим серед українців став Дмитро Підручний, який фінішував у топ-20.

У суботу, 16 грудня, на третьому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 у швейцарському Ленцергайде відбулася чоловіча гонка переслідування.

Україну в ній представляли троє біатлоністів: Дмитро Підручний (22-га стартова позиція за підсумками спринту), Артем Прима (44-та) і Тарас Лесюк (45-та).

Найкращим серед українців став Підручний, який посів 20-те місце. Прима фінішував 52-м, а Лесюк закінчив гонку 53-м.

Вест п'єдестал пошани забрали норвежці. Виграв персьют Йоганнес Бьо, який у спринті був другим. Другу сходинку посів Ендре Стрьомсгайм, а замкнув трійку призерів Стурла Легрейд.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати чоловічої гонки переслідування в Ленцергайде

Новина доповнюється.

Додамо, що раніше сьогодні в Ленцергайде відбулася жіноча гонка переслідування, в якій перемогу здобула француженка Жюстін Бреза-Буше. Найкращою серед українок стала Анастасія Меркушина, яка посіла 10-те місце.

У неділю, 17 грудня, етап у Ленцергайде завершиться дебютними цього сезону масстартами.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Ленцергайде-2023: розклад гонок третього етапу Кубка світу з біатлону та де дивитися

Кубок світу з біатлону: результати чоловічого спринту на етапі в Ленцергайде

Кубок світу з біатлону: результати жіночого спринту на етапі в Ленцергайде