Кидали банани та ображали: ексгравець Дніпра пригадав прояви расизму в матчі з Шахтарем
Кидали банани та ображали: ексгравець Дніпра пригадав прояви расизму в матчі з Шахтарем

Кидали банани та ображали: ексгравець Дніпра пригадав прояви расизму в матчі з Шахтарем

Неприємна історія трапилася з Інкумом під час матчу чемпіонату України проти Шахтаря. На адресу ганського легіонера лунали расистські образи.

Неприємні спогади Інкума

За словами колишнього захисника Дніпра, вболівальники кидали банани на футбольне поле, щоб спровокувати африканського футболіста.

Пам’ятаю одну із наших ігор в Україні проти донецького Шахтаря, там було багато всього, був банан, я навіть не звернув на це уваги. Вони кидали на поле банани та інше, вони думають, що чорні – це мавпи, але я навіть не подав вигляду, аби не реагувати на ці провокації. Я нічого не відчуваю, пишаюся тим, що я чорний,
– розповів Інкум.

Кар'єра Інкума в Україні

  • Нагадаємо, що Дніпро підписав Самуеля Інкума у 2011 році. За трансфер талановитого захисника український клуб заплатив 5,3 мільйона євро.
  • Спочатку Інкум регулярно грав у складі дніпрян, але у 2012 році через конфлікт з Хуанде Рамосом частіше опинявся поза стартовою одинадцяткою.
  • Після цього кар'єра Інкума пішла на спад, а Дніпро змушений був відпустити ганця вільним агентом, оскільки ніхто не хотів його купувати.
  • Наразі 34-річний футболіст перебуває без клуба.
Теги за темою
футбол УПЛ
Джерело матеріала
loader
loader