Кубок світу з біатлону-2023/24: результати жіночого спринту в Оберхофі

У п'ятницю, 5 січня, у німецькому Оберхофі пройшов жіночий спринт в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

Переможницею гонки стала француженка Жюстін Бреза-Буше. Другою до фінішу прийшла Франциска Пройсс з Німеччини. Третє місце посіла представниця Франції Софі Шово.

Україну в гонці представили: Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко і Любов Кіп'яченкова.

Найкращий результат серед українок показала Анастасія Меркушина, яка прийшла до фінішу 27-ю.

Кубок світу з біатлону. Оберхоф. Спринт. Жінки

Відзначимо, що четвертий етап Кубка світу з біатлону в Оберхофі стартував 5 січня чоловічим спринтом. Перемогу в гонці здобув німець Бенедикт Долль. Найкращий результат серед українців показав Віталій Мандзін.

6 січня в рамках 4-го етапу Кубка світу в німецькому Оберхофі відбудуться чоловіча і жіноча гонки переслідування. Завершиться етап в Оберхофі естафетами, які заплановані на 7 січня.

Нагадаємо, в особистому заліку Кубка світу з біатлону-2023/24 у чоловіків лідирує норвезький біатлоніст Йоханнес Бо, у жінок - представниця Франції Жюстін Бреза-Буше. У загальному командному заліку і в чоловічому, і в жіночому лідирує збірна Норвегії.