Кубок світу з біатлону: результати жіночого спринту на етапі в Обергофі

Найкращий результат серед українок показала Анастасія Меркушина.

У п'ятницю, 5 січня, на четвертому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в німецькому Обергофі відбулася жіноча спринтерська гонка.

Україну в ній представляли 5 біатлоністок: Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко та Любов Кип'яченкова.

Найкращий результат серед українок показала Меркушина, яка фінішувала 27-ю. Також до залікової зони потрапили Джима (32-га) і Дмитренко (38-ма).

А ось Петренко і Кип'яченкова опинилися за межами топ-60 і не змогли пробитися до гонки переслідування.

Переможницею спринту стала француженка Жюстін Бреза-Буше. Друге місце посіла німкеня Франциска Пройс, а замкнула топ-3 Софі Шово з Франції.

75. Любов Кип'яченкова (Україна, 1+2) +3:36.7

Додамо, що у суботу, 6 січня, на Кубку світу в Обергофі відбудуться чоловічий та жіночий персьюти, а завершиться етап у неділю, 7 січня, класичними естафетами.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Кубок світу з біатлону: результати першого чоловічого спринту 2024 року

Обергоф-2024: розклад гонок четвертого етапу Кубка світу з біатлону та де дивитися