МВС розповіло, скільки автівок з салону придбали українці торік
МВС розповіло, скільки автівок з салону придбали українці торік

МВС розповіло, скільки автівок з салону придбали українці торік

В Україні зареєстровано 411 311 транспортних засобів у 2023 році. З них – 138 256 нових придбаних в автосалонах. Про це повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС.

Загалом за минулий рік в Україні сервісні центри МВС провели 2,1 млн реєстраційних операцій з транспортними засобами. Це: перереєстрація автомобілів, вантажівок, мотоциклів, автобусів, реєстрація авто, завезених з-за кордону, лізинг тощо.

За даними профільної асоціації «Укравтопром», українці купили та зареєстрували майже 61 тис. нових легкових автомобілів у 2023 році, що на 60,6% більше у порівнянні з попереднім роком.

У 2022 році було зареєстровано лише 37,9 тис. нових автомобілів. У 2021-му цей показник перевищив 100 тис. автомобілів.

Реєстраційні дії з транспортними засобами
Реєстраційні дії з транспортними засобами
фото: hsc.gov.ua/Головний сервісний центр МВС

Також у МВС нагадують, що наприкінці 2023 року в застосунку Дія запустили послугу з перереєстрації транспортних засобів. Через мобільний застосунок громадяни почали продавати та купувати легкові авто, мотоцикли та мопеди.

З початку запуску, з 20 грудня по 31 грудня, через Дію продали 1504 транспортні засоби. Поки що ця послуга доступна виключно фізичним особам.

До слова, у період з січня по жовтень 2023 року в Україні зафіксовано понад 19 тис. ДТП з травмованими та загиблими. Антирейтинг по аварійності на дорогах очолили Дніпропетровщина, Львівщина та Київщина, інформує платформа для роботи з відкритими даними «Опендатабот»

Джерело матеріала
loader
loader