Кубок світу з біатлону: результати чоловічого масстарту на етапі в Антгольці

Єдиний представник України в гонці Артем Прима фінішував останнім.

У неділю, 21 січня, на шостому етапі Кубка світу з біатлону-2023/24 в італійському Антгольці відбулася чоловіча гонка з масовим стартом.

Україну в масстарті представляв єдиний біатлоніст – Артем Прима. Він фінішував на останньому, 30-му місці, сумарно припустившившись восьми хиб на вогневих рубежах.

Увесь п'єдестал масстарту забрали норвежці. Переможцем став Ветле Шостад Крістіансен, друге місце посів Йоганнес Дале-Ск'євдаль, а третє – Вебйорн Серум.

Кубок світу з біатлону-2023/24: результати класичної змішаної естафети в Антгольці

30. Артем Прима (Україна, 2+3+2+1)

Додамо, що завершиться етап в Антгольці 21 січня жіночим масстартом. У ньому виступлять три українки: Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Початок гонки – о 15:45 за київським часом.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Кубок світу з біатлону: результати класичної змішаної естафети на етапі в Антгольці

Кубок світу з біатлону: результати синглміксту на етапі в Антгольці

Кубок світу з біатлону: результати жіночої короткої індивідуальної гонки на етапі в Антгольці