/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F6e5013389008e35509ef759856f74f9b.jpg)
Джеймі Дорнан ледь не загинув на відпочинку через гусениць
Британський актор Джеймі Дорнан ледь не загинув під час відпустки. Зірку 50 відтінків сірого госпіталізували до лікарні в Португалії.
Джеймі Дорнан ледь не загинув через отруйну гусеницю
Джеймі Дорнан опинився в лікарні після того, як під час відпочинку в Португалії з другом Гордоном Смартом у нього виникли симптоми серцевого нападу. Як виявилося, під час гри в гольф вони отримали опіки від гусениці.
Погано стало двом. Так, Смарт відчув поколювання в лівій руці та лоскот, а в Джеймі стали німіти кінцівки.
– Виявляється, що на полях для гольфу на півдні Португалії водяться гусениці, які вбивають тварин, людей і спричиняють серцеві напади в чоловіків за 40. Ми натрапили на волохатих токсичних гусениць, і нам дуже пощастило, що ми залишилися живі, – поділився друг актора.
Варто зазначити, що ці комахи мають тисячі волосків, кожен із яких містить токсичний для інших істот білок.

