/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc5d00bae75b01a084301bef62e12e247.jpg)
На Дніпропетровщині знешкодили бойову частину ракети, яка впала на кладовище
Піротехніки ДСНС на Дніпропетровщині знищили бойову частину російської авіаракети Х-59, виявлену на території кладовища у Дніпровському районі.
Як передає Укрінформ, про це Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області повідомило у Фейсбуці.
Виявивши вибухонебезпечний об'єкт, сапери вилучили і транспортували його до спеціально підготовленого місця, після чого знищили з дотриманням правил безпеки.
До робіт були залучені восьмеро піротехніків і дві одиниці спеціалізованої техніки Головного управління ДСНСу Дніпропетровській області.
Як повідомляв Укрінформ, згідно з даними Генерального штабу ЗСУ, за тиждень російські війська завдали по Україні 24 ракетні й понад 400 авіаційних ударів.

