![ФБУ дискваліфікуватиме гравців, які не приїхали у розташування збірної України](https://thumbor.my.ua/n5DNrb7uHccpOALn9ywZ77IfU7k=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc17c0e156e77a369fd35e54a72c357ac.png)
ФБУ дискваліфікуватиме гравців, які не приїхали у розташування збірної України
Виконком Федерації баскетболу України ухвалив рішення щодо жорсткого покарання гравців, які без поважної причини не прибудуть у розташування національної збірної України.
Як повідомляє пресслужба ФБУ, відтепер баскетболісту за таке рішення загрожує відсторононня від баскетболу до двох років, передає Укрінформ.
«Зокрема, у разі систематичного (два та більше разів) невиправданого неприбуття гравця на виклик ФБУ для проходження медичного обстеження та/або участі в тренувальних й інших заходах з підготовки до змагань та/або в міжнародних офіційних змаганнях у складі збірно команди України, окрім зазначених в цій частині санкцій, до гравця може бути застосована санкція у вигляді дискваліфікації (заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з баскетболом, зокрема адміністративну, спортивну та ін.) терміном від 1-го до 2-х років», - зазначається у повідомленні.
Фото: fbu.ua.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)