/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F7fd855e3f651fe17320d3e9632f6df24.jpg)
Стефанчук зустрівся з послом Ізраїлю - говорили про міжпарламентську співпрацю
Про це спікер українського парламенту повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.
«Провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелєм Бродським», - поінформував він.
Голова ВР зазначив, що обидві країни потерпають від зовнішньої агресії, «тому вкрай важливо демонструвати єдність і обʼєднати зусилля у протистоянні ворожим нападам».
За словами Стефанчука, на зустрічі обговорили питання міжпарламентської співпраці.
«Відмітивши продуктивний діалог між нашими парламентами, приділили увагу співпраці між Верховною Радою України та Кнесетом Ізраїлю», - зазначив він.
Як повідомляв Укрінформ, Стефанчук обговорив євроінтеграцію України із президентом Фонду Жана Моне для Європи, колишнім президентом Європейського парламенту Петом Коксом.

