/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb8edae9acffa8998b72043803e483b89.jpg)
Допомога Україні від ЄС - гарний приклад, але Конгрес США має виконати свою роль - Держдеп
Не тільки Сполучені Штати підтримують Україну.
Рішення Євросоюзу щодо створення Українського фонду є гарним прикладом того, що Україну підтримує широка коаліція країн, але Конгрес США все ж має виконати свою роль, ухваливши додатковий пакет з понад $60 млрд допомоги для українців.
Про це заявив речник Держдепартаменту США Метью Міллер, - пише Укрінформ.
«Сьогоднішнє рішення ЄС лише підкреслює те, про що держсекретар говорив знову й знову: не тільки Сполучені Штати підтримують Україну, а широка коаліція союзників і партнерів у Європі та в усьому світі робить це»,- зауважив представник Держдепу.
За його словами, якщо подивитися на загальний фінансовий внесок на підтримку України, то європейські країни внесли більше. Зокрема, Сполучені Штати виділили близько $75 мільярдів допомоги, тоді як європейські країни разом внесли близько $110 мільярдів.
Міллер привітав рішення європейських союзників і партнерів продовжити підтримку України, яка надалі протистоїть агресії РФ.
«Отже, це значною мірою є колективними зусиллями, і ми вважаємо, що в інтересах національної безпеки США, щоби Конгрес виконав свою роль, активізував і ухвалив запит на додаткове фінансування, надісланий президентом»,- резюмував речник зовнішньополітичного відомства.
Нагадаємо, директор ЦРУ заявляв, що США "заб'ють у власні ворота", припинивши допомогу Україні. Він зазначив, що Росія вже програла війну в багатьох аспектах, бо втратила понад 315 тисяч російських військових і дві третини танків від свого довоєнного парку. Росія навіть не наблизилася до своєї мети – захопити Київ і підкорити Україну.

