/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F21e83385c1c9fbb5162ca6dc471c5206.jpg)
Знову маски та "дистанційка"? Батьки "плюють" на безпеку дітей та створюють проблему
У Києві триває сезонне загострення захворюваності на грип та ГРВІ, у тому числі й коронавірусну інфекцію.
За даними міської влади, минулого тижня кількість хворих школярів зросла на 50% порівняно з попереднім періодом. Якщо ця негативна динаміка збережеться, московські навчальні заклади можуть перейти на дистанційне навчання.
Про це йшлося під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
"Дочекатися епідемії, а потім мужньо її долати — зовсім неправильний підхід. Відбувається прогнозоване для цієї пори року зростання захворюваності. І від кожного особисто залежить, чи перетвориться він спалах чи ні. Залишайтеся вдома, якщо є ознаки ГРВІ ", - заявляє директор Департаменту охорони здоров'я КМДА Гінзбург.
Вона закликала киян негайно звертатися до лікаря з появою симптомів ГРВІ для встановлення діагнозу та лікування. Адже віруси легко передаються повітряно-краплинним шляхом, особливо в умовах частого перебування в укритті, де діти проводять час під час повітряних тривог.
Якщо рівень захворюваності школярів продовжить стрімко зростати, бо діти заражають один одного, а потім і батьків, доведеться рекомендувати київським школам тимчасово перейти на дистанційне навчання.
Знай.ua писав, киян обнадіяли відкриттям синіх станцій метро: коли зможуть їздити

