/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F3a1dbf937e202374c040eab179235c15.jpg)
Приват24 тимчасово припинить роботу: у ПриватБанку назвали причину
ПриватБанк попередив, що в ніч на неділю, 11 лютого, проводитиме регламентні роботи в Приват24, у зв'язку з чим сервіси будуть на паузі до 5 ранку.
Як передає "Хвиля", про це повідомили у прес-службі банку.
Так, у ПриватБанку пояснили, що регламентні роботи у "Приват24" проводять для безпечної та якісної роботи своїх цифрових сервісів.
Отже, під час проведення робіт 11 лютого з 1:00 до 5:00 ранку програма та web-версія сервісу будуть тимчасово недоступні.
Крім того, в ПриватБанку пояснили, що зазвичай регламентні роботи в банку проводяться вночі, коли більшість клієнтів не проводять операцій. У зв'язку з цим клієнтам порадили зробити всі операції заздалегідь або відкласти на кілька годин.
Раніше повідомлялося, що Приватбанк блокує карти українців за кордоном.

