Перші подробиці про iOS 18 для iPhone
Перші подробиці про iOS 18 для iPhone

Перші подробиці про iOS 18 для iPhone

Apple планує суттєво наростити кількість ядер, що відповідають за ШІ в нових процесорах Apple A18 для iPhone 16. Про це пише MacRumors з посиланням на тайванське видання EDN.

Очікується, що штучний інтелект стане ключовим нововведенням в iOS 18, а Apple має намір налагодити їх роботу прямо на смартфоні заради приватності призначених для користувача даних.

Очікується, що Apple представить iOS 18 на конференції WWDC 2024 у червні, а чіпи серії A18 дебютують у моделях iPhone 16 у вересні. Джерела пишуть, що більша частина ШІ-можливостей буде доступна ексклюзивно для iPhone 16. Причиною тому якраз таки буде більш потужний Neural Engine — ядра, що відповідають за ШІ.

Насамперед Apple планує інтегрувати великі мовні моделі в Siri, щоб поліпшити її функціонал, який вже давно відстає від того, що пропонують в своїх голосових асистентах конкуренти. Наприклад, одна з функцій Siri допоможе вичленувати основний сенс з повідомлення співрозмовника, надісланого по iMessage або SMS.

Очікується також, що оновлення камери стане одним з ключових поліпшень в iPhone 16. Для цього компанія навіть встановить на торці ще одну кнопку, за допомогою якої можна буде налаштовувати зум і фокус.

Джерело матеріала
loader
loader