/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F327ac3ad637823451da5fd9863ed6a68.jpg)
На Хмельниччині у ДТП загинула пасажирка вантажівки
Дорожньо-транспортна пригода сталась вчора, 29 лютого, близько 17:15 години на автодорозі «Житомир — Чернівці», поблизу села Вихрівка.
51-річний житель Чернігівщини, керуючи вантажним автомобілем «DAF XF», не впорався з керуванням та допустив з’їзд у кювет із подальшим зіткненням з деревом.
Внаслідок аварії 53-річна пасажирка вантажівки від отриманих травм загинула на місці події.
За даним фактом слідчі відділення розслідування злочинів у сфері транспорту СВ Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
Tweet
