/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F69d5fc212028d1bdf750d8313f9b4592.jpg)
Українець, який зі скандалом покинув клуб УПЛ, запалив у Європі: ефектне відео голу та асисту
Вже на 5-й хвилині зустрічі господарі розмочили нулі на табло. Максим Хлань, який вийшов у стартовому складі Лехії, відкрив рахунок у матчі 1:0, передає 24 Канал.
Відзначився за системою "гол плюс пас"
Ще до перерви господарі тричі засмутили голкіпера Ресовії. Рахунок у першому таймі вже був доведений до непристойних 4:0 на користь Лехії. Саме такий рахунок протримався на табло до фінального свистка.
Хлань відзначився за системою "гол плюс пас". 21-річний лівий вінгер офорив свій 5-й гол та 4-й асист у 15-ти зіграних матчах за польський клуб у поточному сезоні.
Відео результативних дій Хланя за Лехію
Нагадаємо, що Хлань виступає за Лехію із вересня 2023-го року, коли із скандалом покинув луганську Зорю. У Максима є контракт із польським клубом до кінця червня 2025-го року.
- Лехія після 22-х турів йде на 2-му місці турнірної таблиці другої за силою ліги Польщі. Клуб українського вінгера набрав вже 41 бал. Команда Хланя поступається двома пунктами лише лідеру сезону Арці.
- Вже 10 березня Лехія гостюватиме на полі Подбескідзе Бельсько-Бяла. Початок о 13:40.

