У Ризі відбудеться спеціальний безплатний концерт для українців
У Ризі відбудеться спеціальний безплатний концерт для українців

У Ризі відбудеться спеціальний безплатний концерт для українців

У Ризькому центрі підтримки українців 14 березня відбудеться спеціальний безплатний концерт Osokins Freedom Festival for Ukraine для українців, які отримали прихисток у Латвії.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України в Латвії.

У концерті візьмуть участь скрипалька «Kremerata Lettonica» Мадара Петерсоне та віолончелістка Магдалена Чепле, співачка Вікторія Притуляк, українська співачка Анастасія Василенко, співачка Анастасія Ячменкіна, піаніст Андрій Осокін та інші.

У Ризі відбудеться спеціальний безплатний концерт для українців - Фото 1

«На концерті звучатиме яскрава, різноманітна музика українських композиторів, яка переплітатиметься з перлинами латвійської камерної музики», – поінформувало диппредставництво.

Для того, щоб потрапити на концерт необхідно подати заявку за посиланням. Кількість місць обмежена.

Культурний захід відбудеться у четвер о 18.00. Ризький центр підтримки українців розташований за адресою: Pāles iela 9, Рига.   

Нагадаємо, у столиці Латвії на вшанування 210-ї річниці Тараса Шевченка пройшов перший великий захід в Українському домі в Латвії, нещодавно переданому українській громаді в довгострокову безплатну оренду.

Джерело матеріала
loader
loader